ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΑΝΑΤΟΜΙΑΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ Α3

by Παναγιώτης Τσακλής

 

 

ΟΣΟΙ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΔΩΣΕΙ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ ΑΝΑΤΟΜΙΑΣ ΤΜΗΜΑΤΟΣ Α3 ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΩΣ ΤΙΣ 18/1/2018 ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΟΡΙΣΤΕΙ ΝΕΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2017-18

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/12/2017 ΚΑΙ ΩΡΑ 10ΠΜ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ  Η ΤΕΛΕΤΗ ΚΑΘΟΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΣΤΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΙΑΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΑΤΕΙΘ)

 

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ 1 ΩΡΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ

 

Α.Μ.

Επώνυμο

Όνομα

Πατρώνυμο

 

4291/13

ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

4197/13

ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

 

4305/13

ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΣΤΑΥΡΟΣ

 

4241/13

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

 

4006/11

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ

ΣΟΦΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

4261/13

ΒΕΝΕΤΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

 

4262/13

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

4322/13

ΓΚΟΥΒΙΡ

ΤΑΤΙΑΝΑ

ΒΑΛΕΡΙΟΣ

 

4195/13

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

4204/13

ΔΗΜΑΤΗ

ΕΥΑΝΘΙΑ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

 

4092/12

ΔΙΑΜΑΝΤΙΔΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΣΑΒΒΑΣ

 

4287/13

ΔΙΧΑΛΑ

ΜΑΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

4337/13

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

4349/13

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

4205/13

ΙΝΤΖΕ

ΣΕΛΝΤΑ

ΟΣΜΑΝ

 

4257/13

ΚΑΪΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΦΩΤΙΟΣ

 

3980/11

ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ

ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

4342/13

ΚΑΛΑΊΤΖΙΔΗΣ

ΘΕΟΚΛΗΤΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

4075/12

ΚΑΛΕΜΠΟΥΜΠΑ

ΜΑΡΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

 

4085/12

ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΗΣ-ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

 

4102/12

ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

 

4112/12

ΚΑΤΣΙΟΥΛΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

4283/13

ΚΑΤΣΟΥΡΗΣ

ΛΕΟΝΤΙΟΣ

ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ

 

3384

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

4221/13

ΚΟΝΤΟΜΑΝΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

 

4140/12

ΚΟΡΩΝΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΥΛΟΣ

 

4256/13

ΚΟΥΔΟΥΝΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

4336/13

ΚΟΥΜΠΛΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

4141/12

ΚΡΟΜΥΔΑ

ΜΑΡΙΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

4239/13

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ

ΚΛΕΑΝΘΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

4271/13

ΛΑΖΑΡΟΥ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ

 

3885/10

ΛΑΠΠΑ

ΑΓΓΕΛΙΚΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

 

4295/13

ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗ

ΑΜΑΛΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

 

4325/13

ΜΑΡΚΕΤΗ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

4311/13

ΜΗΛΛΙΟΥ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

ΛΑΖΑΡΟΣ

 

4242/13

ΜΗΤΣΟΓΙΑΝΝΗ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

4353/13

ΜΠΙΤΟΥΛΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

4194/13

ΜΠΟΥΝΤΟΥ

ΟΛΓΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

4280/13

ΜΠΟΥΡΔΟΥΚ

ΚΑΔΕΡ

ΚΑΔΗΡ

 

4089/12

ΝΙΚΗΣΙΑΝΛΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

4255/13

ΝΤΟΥΝΤΑ

ΑΝΤΖΕΛΑ

ΑΡΜΠΕΝ

 

4198/13

ΟΣΜΑΝΛΛΑΡΙ

ΚΛΕΒΙΣΑ

ΒΕΣΕΛ

 

4170/12

ΠΑΝΤΕΛΙΑΔΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

 

4209/13

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΡΑΦΑΕΛΛΑ

ΔΗΜΟΣ

 

4029/11

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

 

4312/13

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

 

4219/13

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

 

4260/13

ΠΑΠΑΡΕΝΤΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

 

4173/12

ΡΙΖΟΥΛΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

 

3760/09

ΣΑΒΒΙΔΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΕΤΡΟΣ

 

4210/13

ΣΑΚΟ

ΑΛΜΠΑ

ΑΛΦΡΕΝΤ

 

4230/13

ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

 

4231/13

ΤΑΚΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΑΒΒΑΣ

 

4309/13

ΤΑΣΟΥΔΗ

ΕΥΓΕΝΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

 

4224/13

ΤΖΗΡΙΝΗ

ΑΡΓΥΡΩ

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

4355/13

ΤΣΙΟΥΤΣΙΟΥΛΟΥΔΗ

ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

4227/13

ΤΣΙΤΣΙΠΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΘΩΜΑΣ

 

3977/11

ΦΟΡΟΖΙΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

4193/12

ΦΩΤΙΑΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΑΣ

 

4270/13

ΧΑΣΙΩΤΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

4352/13

ΧΑΤΖΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

4222/13

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

4289/13

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΑΝΘΗ

ΣΑΒΒΑΣ

 

4310/13

ΧΡΥΣΑΦΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

 

 

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ KAI KATΕΘΕΣΑΝ ΤΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 11/12 & ΤΡΙΤΗ 12/12 10-12 ΠΜ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΓΡΑΦΗ ΤΟΥΣ

________________________________________________________________________________

 

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΠΟΥ ΠΗΡΑΝ ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΕΝΣΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΟΥΝ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ 11/12 & ΤΡΙΤΗ 12/12 10-12 ΠΜ

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ 2017-18

 

ΑΝΑΤΟΜΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ                       4/12/2017

ΚΙΝΗΣΙΟΛΟΓΙΑ                                          6/12/2017

ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ                    8/12/2017

ΩΡΑ 9-11 ΠΜ ΜΕ ΤΙΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΕΣ

_________________________________________________________________________

 ΣΥΓΓΡΑΜΑΤΑ ΦΟΙΤΗΤΩΝ «ΕΥΔΟΞΟΣ»

Οι δηλώσεις συγγραμμάτων των φοιτητών θα ξεκινήσουν την Τρίτη 31 Οκτωβρίου 2017 και θα ολοκληρωθούν την Παρασκευή 22 Δεκεμβρίου 2017.

Η διανομή συγγραμμάτων για το χειμερινό εξάμηνο θα ξεκινήσει την Τρίτη 31 Οκτωβρίου 2017 και θα ολοκληρωθεί την Παρασκευή 12 Ιανουαρίου 2018.

Για περαιτέρω διευκρινίσεις ή απορίες μπορείτε να απευθύνεστε στο Γραφείο Αρωγής Χρηστών του Ευδόξου (http://eudoxus.gr/OnlineReport.aspx).

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΛΟΙ ΟΙ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΡΚΟΜΩΣΙΑ ΤΟΥ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2017 ΑΦΟΥ ΕΧΟΥΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΕΙ ΟΛΕΣ ΤΟΥΣ ΤΙΣ ΥΠΟΧΡΕΩΣΕΙΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΑΠΟ ΤΕΤΑΡΤΗ 1 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΕΩΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 10 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΘΕΣΟΥΝ ΤΗΝ ΑΙΤΗΣΗ ΟΡΚΟΜΩΣΙΑΣ ΤΟΥΣ

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΛΑΒΟΥΝ ΤΑ ΧΑΡΤΙΑ ΤΟΥ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟΥ ΕΠΙΔΟΜΑΤΟΣ  2016-17

ΜΕΡΜΥΓΚΑ ΕΥΤΥΧΙΑ

ΒΕΝΕΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

ΚΕΣΙΔΟΥ ΜΥΡΤΩ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΑΙ Ο ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ  ΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ & ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΝΑ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΟΥΝ ΜΕ ΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΤΕΓΑΣΤΙΚΟ 2015-16

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΡΩΤΟΕΤΗΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΝΑ ΠΡΟΣΚΟΜΙΣΟΥΝ ΑΝΤΙΓΡΑΦΟ ΤΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΤΟΥΣ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

ΜΠΟΤΖΕΤΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΦΑΝΟΥΡΙΑ

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

ΣΑΡΚΑΤΖΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ

ΚΑΠΑΚΟΓΛΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

ΣΠΗΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ

ΑΜΠΕΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ

2017 - 2018

 

 

 

ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ 

 

Οι παρακάτω φοιτητές να προσέλθουν στην γραμματεία την Πέμπτη 28/09/2017 και ώρα 12.00 για να παραλάβουν τα διαβιβαστικά που αφορούν την πρακτική τους άσκηση. 

 

Νύκταρη Μαρία                               ΓΝ Παπαγεωργίου

Λεμοντζή Ζωή                                   ΓΝ Παπαγεωργίου

Γιώτας Στέφανος                              ΓΝ Παπαγεωργίου

Παναγιωτίδης Ιωάννης                    ΓΝ Παπαγεωργίου

Μαζιτζή Μαρία                                 ΓΝ Ιπποκράτειο

Δεληφωτάκη Αναστασία                 ΓΝ Γεννηματά

Μπάλλα Αικατερίνη                         ΓΝ Παπανικολάου

Παναγιωτοπούλου Ευθαλία           ΓΝ Καρδίτσας

Θεοδωρίδης Παύλος                        ΓΝ Σερρών

Σαχπατσίδου Ευγενία                       Γερμανία

Βαφείδης Παύλος                             ΓΝ Γεννηματά

Κόσσυφα Ειρήνη Μαρία                 Εργ. Φυσ/πείας Κούτρας Γεώργιος

Παπαδάκης Ελευθέριος                  Εργ. Φυσ/πείας Κούτρας Γεώργιος

Τραχανατζής Γεώργιος                    Εργ. Φυσ/πείας Κούτρας Γεώργιος

Κυροδήμου Παρασκευή                  Κέντρο Αποκατάστασης  Αναγέννηση

Τουμανίδου Μελίνα                         Κέντρο Αποκατάστασης  Αναγέννηση

Καργάκη Δέσποινα                           Κλινική Αποκατάστασης  Αναβίωση    Δράμα

Γαγάτσιου Ελεθυερία                      Απολλώνειο κέντρο αποκατάστασης     Λάρισα

Μπλιούμπα Χριστίνα                       Αρωγή     Λάρισα

Μιωτέρη Ευστρατία                         Εργ. Φυσ/πείας  Στρατή Θεανώ    Χαλκίδα

Μέρμηγκα Ευτυχία                          Εργ. Φυσ/πείας ΕΠΕ  Καρπούζας  Κ., Σταμάτης Α., Λάρισα

Τάταρη Αναστασία                          Εργ. Φυσ/πείας  Ξαγοράρης Αντώνης   Αθήνα

Βλάχου Χρυσούλα                           Εργ. Φυσ/πείας  Αποστολάκου Ταταράκη Ελευθερία

Δανιηλίδου Ευαγγελία                    Εργ. Φυσ/πείας  Μπουδούρης Άγγελος

Ρούκα Λαμπρινή                              Εργ. Φυσ/πείας  Ρούκας Γεώργιος

Θεοφανίδης Θεόφιλος                   Εργ. Φυσ/πείας  Βασιλείου Παναγιώτης    Δράμα

Μπελέρης Μιχαήλ                          Εργ. Φυσ/πείας  Ψαρογιάννης Γεώργιος  Αθήνα

Γερμάνης Φίλιππος Γεώργιος                   Εργ. Φυσ/πείας  Χοντολίδης Παναγιώτης Κατερίνη

Τουλατζής Στέργιος                                    Εργ. Φυσ/πείας  Μιχαηλίδης Ιωσήφ   Καβάλα

Ξανθοπούλου Λεμονιά                              Εργ. Φυσ/πείας  Γαληνάκης Ειρηναίος   Χανιά

Μετενίδης Ανδρέας                                    Εργ. Φυσ/πείας  Τσεντίδου Φιλίτσα  Κατερίνη

Κοεμτζής Αντώνιος      (αμισθί)                Εργ. Φυσ/πείας  Κραίτσης  Δημήτριος 

--------------------------------------------------------------------------

ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2017-18

ΕΝΑΡΞΗ 28-9-2017

ΛΗΞΗ 8-10-2017

 ______________________________

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΣΠΑ - ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

_______________________________________________________________

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ-ΑΛΛΟΓΕΝΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

Προθεσμία εγγραφής των υποψηφίων που εισάγονται με την ειδική κατηγορία των Αλλοδαπών-Αλλογενών και τους αποφοίτους Λυκείων ή αντίστοιχων σχολείων Κρατών-Μελών της Ε.Ε. που εισάγονται στα Τμήματα/Εισαγωγικές Κατευθύνσεις και στις Σχολές της Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης της Ελλάδος, για το ακαδημαϊκό έτος 2017-2018, ορίζετε το χρονικό διάστημα από 22 έως και 29 Σεπτεμβρίου 2017.

________________________________________________________________________

ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΠΡΩΤΟΕΤΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να προσέρχονται στις Γραμματείες των Τμημάτων από Πέμπτη 21 Σεπτεμβρίου μέχρι Παρασκευή 6 Οκτωβρίου 2017 και θα πρέπει να καταθέσουν τα παρακάτω δικαιολογητικά:

Ι. Εκτύπωση της ηλεκτρονικής αίτησης  υπογεγραμμένη από τον ίδιο, που φέρει, (μετά την υποβολή της), αριθμό πρωτοκόλλου

2.Φωτοτυπία της Αστυνομικής τους Ταυτότητας

3.Δύο (2) φωτογραφίες τύπου ταυτότητας και

4.Συμπληρωμένο το έντυπο εγγραφής πρωτοετών φοιτητών (το παραλαμβάνουν από τη γραμματεία)

Επισημαίνεται ότι η ανωτέρω διαδικασία πραγματοποιείται είτε από τους ίδιους τους επιτυχόντες ή νομίμως εξουσιοδοτημένο από αυτούς πρόσωπο. 

____________________________________________________________________________________________________________________

ΠΤΥΧΙΑΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ

ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ 2017-18

9-13/10/2017

ΕΞΕΤΑΣΗ  ΠΤΥΧΙΑΚΩΝ

16-20/10/2017

_____________________________

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ  Β΄ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ  2016-17

 

__________________________________________________________

ΑΙΤΗΣΗ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ -ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΩΝ ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

_____________________________________________________________________________________________________________

 

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ 

 

ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΩΝ -  ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΩΝ ΣΥΝΕΡΓΑΤΩΝ

    ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ  ΕΤΟΥΣ 2017-18

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΟ ΕΝΤΥΠΟ

ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΨΗΦΙΟΥΣ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ

ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΑΤΕΙ-Θ

 

Για το ακαδ. έτος 2017– 2018

_______________________________________________________________________________________

 

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ 16/3/2017  ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ TO EΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΑΣ

Η ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ

 

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΛΙΣΑΒΕΤ

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΣΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ 8Ο ΕΞΑΜΗΝΟ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΟΦΕΙΛΟΥΝ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΜΕΘΟΔΟΛΟΓΙΑ ΕΡΕΥΝΑΣ  ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΑΠΟ 1/3 ΕΩΣ ΚΑΙ 3/3/2017 ΝΑ ΤΟ ΔΗΛΩΣΟΥΝ

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΝΤΑΙ ΟΣΟΙ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ 8Ο ΕΞΑΜΗΝΟ ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΕΚΡΕΜΟΤΗΤΑ ΜΕ ΠΡΟΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΚΛΙΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΗΣ ΑΣΚΗΣΗΣ ΝΑ ΠΡΟΣΕΛΘΟΥΝ ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 1/3/2017 ΣΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΗΛΩΣΟΥΝ

 

ΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ 7Ο ΕΞΑΜΗΝΟ ΚΑΙ ΚΑΤΩ ΙΣΧΥΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΟΙ ΑΛΥΣΙΔΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΟΑΠΑΙΤΟΥΜΕΝΑ

ΓΙΑ ΚΛΙΝΙΚΕΣ ΚΑΙ ΠΡΑΚΤΙΚΗ ΑΣΚΗΣΗ

_____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

ΩΡΟΛΟΓΙΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΑΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2016-17

Οι δηλώσεις μαθημάτων θα γίνουν από 28/02 έως και 05/03/2017

 

ΕΝΑΡΞΗ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ 01/03/2017

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΩΝ ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ

ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2016-17

ΠΑΡΟΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΟΥΤΑΦΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΤΙΝΟΣ

ΚΟΤΤΑΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΣΕΪΤΑΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΤΙΝΟΣ

ΣΗΜΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΛΕΠΤΟΥΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΣΑΡΠΑΣ ΚΩΝ/ΤΙΝΟΣ

ΓΑΔΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΝΙΚΗΤΑΣ

 

ΔΑΡΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 

Οι εγγραφές για τις κατατακτήριες εξετάσεις θα πραγματοποιηθούν από Τρίτη 7/2/2017 έως Παρασκευή 10/2/2017

Οι επιτυχόντες θα πρέπει να προσκομίσουν αναλυτική βαθμολογία του πτυχίου τους, φωτοτυπία την ταυτότητα τους και 2 φωτογραφίες.

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

 

 

 

Στην εμβόλιμη εξεταστική ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2016-17 μπορούν να συμμετέχουν φοιτητές από 9ο εξάμηνο και πάνω.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Παρακαλούνται οι παρακάτω φοιτητές να επικοινωνήσουν με το γραφείο σίτισης για την κάρτα τους.

ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΝΝΑ                          4593/15

ΓΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                      4519/14

ΓΑΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ                        4550/15

ΓΟΓΟΥΣΗ ΦΛΩΡΑ                         4521/14

ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ           4415/14

ΚΟΤΖΙΑ ΕΛΕΝΗ                             4615/15

ΛΟΚΟΒΙΤΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ                4524/14

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ  4160/12

ΠΕΤΡΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ                      4797/16

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ         4406/14

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ          4808/16

 

ΧΑΣΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ                 4270/13

 

____________________________________________________________________________________________________________________________

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΗΣ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2016-17

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Εξαιτίας των σοβαρών βλαβών που προκλήθηκαν από τις χαμηλές θερμοκρασίες των τελευταίων ημερών στις υποδομές ύδρευσης, αποχέτευσης και θέρμανσης δεν θα πραγματοποιηθούν οι εκπαιδευτικές διαδικασίες του Αλεξάνδειου Τ.Ε.Ι.Θ. και την Δευτέρα 16 Ιανουαρίου 2017

____________________________________________________________________________________________________________________________________

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Οι δηλώσεις συγγραμμάτων παρατείνονται μέχρι την Παρασκευή 20 Ιανουαρίου 2017, ενώ η διανομή συγγραμμάτων στους φοιτητές θα ολοκληρωθεί την Τρίτη 31 Ιανουαρίου 2017

_________________________________________________________________________________________________________________________

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Παρακαλούνται οι παρακάτω φοιτητές να απευθυνθούν στη Βιβλιοθήκη που επέστρεψαν το σύγγραμμα για το μάθημα: Μεθοδολογία Έρευνας, ώστε να ζητήσουν εκ νέου την παραλαβή του, εφόσον το δικαιούνται.

 


Φοιτητές με Α.Μ.
4226/13     ΠΑΓΓΑΛΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ
4209/13     ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ
4213/13     ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
4194/13     ΜΠΟΥΝΤΟΥ ΟΛΓΑ
4262/13     ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ
4275/13     ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
4291/13     ΑΓΓΕΛΕΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
4305/13     ΑΛΕΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ
4329/13     ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
4337/13     ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ

Σημειώνουμε ότι είναι στην κρίση της Βιβλιοθήκης για το αν θα μπορέσει να παραδώσει τα βιβλία στους φοιτητές. Σε περίπτωση που η Βιβλιοθήκη τα έχει εντάξει επίσημα στη συλλογή της, ενδέχεται να μην μπορεί να τους τα δώσει.

 

_____________________________________________________________________________________________________________________________

ΕΞΕΤΑΣΗ ΤΕΧΝΙΚΕΣ ΝΕΥΡΟΜΥΙΚΗΣ ΕΠΑΝΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΝΕΥΡΟΕΞΕΛΕΚΤΙΚΗ ΑΓΩΓΗ )       ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ

ΤΜΗΜΑΤΑ  Ε 1   ΚΑΙ   Ε 3

Η εξέταση του εργαστηρίου για τα παραπάνω Τμήματα Ε1 και Ε3 που ήταν να πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 11 -1-2017 και αναβλήθηκε λόγω κακοκαιρίας θα πραγματοποιηθεί την Τρίτη 31 Ιανουαρίου 2017 από τις 08:30  έως  11:30.

_____________________________________________________________________________________________________________________________

 

ΕΞΕΤΑΣΗ ΜΑΘΗΜΑ: ΗΛΕΚΤΡΟΘΕΡΑΠΕΙΑ   (ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ)

 

Η εξέταση του εργαστηρίου θα πραγματοποιηθεί κανονικά σύμφωνα με το

ανακοινωθέν πρόγραμμα (Σίνδος 12 Δεκεμβρίου 2016 ), δηλαδή:

Δευτέρα  16  Ιανουαρίου 2017 ,      ώρα     08:00-13:00, Τμήματα  Γ 3   και   Γ 4 και

Τρίτη  17  Ιανουαρίου 2017,            ώρα     08:30-13:00, Τμήματα  Γ 1   και   Γ 2.

 

Η εξέταση των φοιτητών  των παρελθόντων ετών που ήταν να πραγματοποιηθεί την

Τετάρτη 11 -1-2017 και αναβλήθηκε λόγω κακοκαιρίας, θα πραγματοποιηθεί  μαζί

με τους φοιτητές του τυπικού εξαμήνου σύμφωνα με το παραπάνω πρόγραμμα.

 

 

__________________________________________________________________________________________________________________________

ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΣΤΟ ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΑΥΡΙΟ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ  13/01/2017



________________________________________________________

Βιοπληροφορική Θ & Ε

(παλαιοί φοιτητές)

Ύλη στο Moodle

19/12/2016

1o τμήμα  13.00-14.00

2ο τμήμα 14.00-15.00

διαλέγετε όποιο τμήμα σας βολεύει.

Ο καθηγητής του μαθήματος

Δημήτριος Μπεχτσής

 ___________________________________________________________________________________________________________________________________

 

ΤΕΛΕΤΗ ΚΑΘΟΜΟΛΟΓΗΣΗΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΣ 2016

ΤΜΗΜΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

 

1η ομάδα ορκωμοσίας ώρα 10-11 οι παρακάτω:

1.     ΑΛΕΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

 

2.     ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

3.     ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

 

4.     ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

5.     ΑΧΤΣΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

6.     ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ

 

7.     ΓΑΙΤΑΝΗ ΑΝΘΗ

 

8.     ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

 

9.     ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

 

10.         ΓΚΙΟΡΑ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ

 

11.         ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

 

12.         ΓΡΟΣΗ ΙΩΑΝΝΑ

 

13.         ΔΕΜΕΡΤΖΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

 

14.         ΔΗΜΗΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ

 

15.         ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΑΛΕΙΑ

 

16.         ΔΟΥΜΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

17.         ΕΞΑΡΧΟΥ ΘΩΜΑΗ

 

18.         ΖΑΡΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

 

19.         ΖΑΦΕΙΡΙΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ

 

20.         ΖΕΡΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

21.         ΖΗΒΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

22.         ΖΩΡΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

 

23.         ΗΛΙΑΔΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

 

24.         ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ

 

25.         ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

26.         ΙΕΡΙΔΟΥ ΦΑΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

 

27.         ΚΑΜΠΡΑΓΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ

 

28.         ΚΑΠΕΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

29.         ΚΑΡΑΒΙΔΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΜΑΡΙΟΣ

 

30.         ΚΑΡΑΔΟΥΛΑΜΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

 

31.         ΚΑΡΑΜΑΝΛΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

 

32.         ΚΑΤΟΓΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ

 

33.         ΚΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

34.         ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΚΩΝ/ΤΙΝΑ ΤΑΤΙΑΝΑ

 

35.         ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

 

 

 

36.         ΚΥΒΕΡΝΗΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ

 

37.         ΚΥΡΤΣΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

38.         ΤΡΥΓΩΝΗ ΡΑΛΟΥ

2η ομάδα ορκωμοσίας ώρα 11-12 οι παρακάτω:

 

39.         ΛΑΛΑ ΕΛΕΝΗ

 

40.         ΛΕΠΤΟΥΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

 

41.         ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ

 

42.         ΛΙΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

 

43.         ΛΙΩΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

 

44.         ΜΑΚΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

 

45.         ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΔΕΣΠΟΤΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

 

46.         ΜΙΜΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

 

47.         ΜΙΤΣΙΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΟΛΓΑ

 

48.         ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΣ ΚΩΝ/ΤΙΝΟΣ

 

49.         ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

 

50.         ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

 

51.         ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

52.         ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

 

53.         ΠΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

54.         ΠΑΣΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

55.         ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

 

56.         ΣΑΙΝΤ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

 

57.         ΣΕΜΠΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

 

58.         ΣΙΔΕΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

59.         ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΡΑΛΛΗΣ

 

60.         ΣΤΑΘΟΥΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

 

61.         ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

62.         ΣΥΡΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ

63.         ΤΑΛΑΜΠΙΡΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ

 

64.         ΤΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

 

65.         ΤΑΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

 

66.         ΤΡΕΥΛΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ

 

67.         ΤΡΙΑΝΤΟΣ ΗΛΙΑΣ

 

 

 

68.         ΤΣΟΥΓΚΑΡΗ ΛΥΔΑ

 

69.         ΤΥΦΛΙΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

 

70.         ΦΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

71.         ΦΡΑΝΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

72.         ΧΑΤΖΗΒΙΛΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

 

73.         ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ

 

74.         ΧΑΦΟΥΖ ΑΛΗ ΝΤΕΡΥΑ

 

Παρακαλούνται όλοι οι φοιτητές να προσέλθουν στη γραμματεία του τμήματος

στις 9:00 για να παραλάβουν τα πρωτόκολλα καθομολόγησης.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 _______________________________________________________________________________

 

Προκήρυξη  Β΄ Κύκλου του Προγράμματος Μεταπτυχιακών Σπουδών (Π.Μ.Σ.)

"Νευρομυοσκελετική Φυσικοθεραπεία" από το Τμήμα Φυσικοθεραπείας του Αλεξάνδρειου ΤΕΙ Θεσσαλονίκης